Saygıdeğer GEKSANDER Üyeleri,

2009 Yılında başlayan birlikteliğimizin beşinci yılını geride bıraktık.

Geride bıraktığımız bunca zaman zarfı içinde birçok kez Derneğimiz ve farklı yerlerde bir araya gelerek sorunlarımızı ve çözüm yollarını birlikte aradık; Ararken olumlu olumsuz süreçler yaşadık;

Çünkü yaptığımız iş konumu henüz Ülkemizde yeni, yeni olgunlaşıyor ve Hurdacılıktan Sanayiciliğe adım atılıyordu. Sanayi ve Ticaret Odalarında Meslek komiteleri bile yoktu.

Bu arada bizim yapmamız gereken birliktelik yani Sivil Toplum Kuruluşu İnsanların tek, tek yapamadıklarını beraber yapmasıdır.

Bu beraberlik hem gönüllük hem de dayanışmayı temsil eder.

“Derneğin bana ne katkısı oluyor?” Yerine: ”Derneğe benim ne katkım olur.”

Diyebilen ve düşünen sektör paydaşları Kurumsallığı ile destek vererek hem işini hem kendini geliştirerek, iş hayatında ki fotoğraf karesine giriyor.

Son yıllarda, özellikle bilişim teknolojisi alanında, takip edilmesi zor bir hızla yaşanan gelişme ve yenilikler, sınırları olmayan bir dünya ve bu gelişmelerin insan hayatına sunduğu kolaylıklar ise vazgeçilemez hale gelmiştir.

Bizlerde bu gelişmelerden geri kalmamak için Sitemizi yenileyerek siz saygıdeğer dernek üyelerimize daha iyi hizmet verebilmek ve Sektörümüzdeki gelişmeleri daha yakından takip edebilmek için VEB sitemizi yeniden oluşturduk.

Önümüzdeki günlerin daha az sorunlu, daha çok iş verimli geçmesini temenni eder;

Emeği geçen Dernek üyelerimize Derneğimiz adına teşekkür ediyorum.

Saygılarımızla.

.