Çevre konusunda 2002 yılında faaliyet göstermeye başlayan Halil Kayıkçı Firması ambalaj atıkları ve tehlikeli atıklar konusundaki çalışmalarını, Çevre Kanun ve Yönetmeliklerine uygun olarak edindiği tecrübeyi uzman kadrosuyla birleştirerek sürdürmektedir.
Başta sanayi kuruluşları olmak üzere diğer atık üreticilerinin çevre mevzuatı ve atıkların bertarafı ile ilgili karşılaştıkları problemleri, akademik kurumlarla birlikte bilimsel çalışmalar yaparak ve gerçekçi çözüm yolları bularak gidermekte ve “Atık Yönetim Partnerliği” yapmaktadır. Bununla birlikte 2004 yılından itibaren belediyelerle “Kaynağında Ayırma” projeleri devam etmektedir.

Firma merkezi Bekirpaşa’daki tesislerde olup, bünyesinde 60 çalışanıyla;
Bekirpaşa tehlikeli atık geri kazanım
Pamukova ambalaj atıkları toplama ayırma  ve plastik ambalaj atıklarının geri dönüşümü

Vizyonumuz: Atık yönetiminde ulusal ve uluslararası işbirliği fırsatını değerlendirerek çevre kalitesinin iyileştirilmesine sürekli katkıda bulunmak, alanında lider ve sektöründe yönlendirici bir kuruluş olmak.

Misyonumuz: Çevreye ve insanlığa yapılan hizmetin geleceğe yapılan bir yatırım olduğunu düşünerek tehlikeli atıklar, ambalaj atıkları ve çevresel danışmanlık hizmetleri konusunda yeniliklerin sürekli takipçisi olarak en iyi hizmeti vermek.

 

Tehlikeli Atık Geri Kazanım Tesisi
Kozluk Mahallesi 2 Nolu Cadde No:10 Erenler / SAKARYA
Tel: 0.264.353 44 24 pbx
Faks:0.264.353 56 86

Toplama Ayırma Geri Kazanım Tesisi
Bayırakçaşehir Köyü Pamukova / SAKARYA
Tel: 0.264.567 07 25
Faks: 0.264.567 07 26

bilgi@halilkayikci.com.tr